GRAF CRATEDIGGER – UNRELEASED, DEMOS AND MORE vol. 1

by Graf Cratedigger

/
  • Streaming + Download

     

1.
2.
3.
4.
5.
01:00
6.
7.
8.
9.
10.
02:27
11.
12.
13.
14.
15.

about

WPISZ ZERO JAKO PROPONOWANĄ CENĘ I POBIERZ ZA DARMO!

Nagrania te z założenia były szkicem płyty, której nigdy nie skończyłem z wielu różnych przyczyn. Nie żałuję tego w żaden szczególny sposób, bo nie uważam by był to materiał taki, jaki chciałem wtedy wydać. Przeciągające się w nieskończoność oczekiwanie na wokale, które chyba jest charakterystyczne dla wielu polskich raperów, definitywnie skierowało mnie w stronę innych projektów. Należy też nadmienić, że robienie w jednym czasie 3 albo nawet i 5 płyt naraz, nie jest najmądrzejszym pomysłem i w efekcie nie prowadzi do skończenia żadnej z nich w oczekiwanym czasie. Z tego wszystkiego do dziś ukończone zostały Kanał Zero i Journey / Evolution.
Ktoś mógłby i to słusznie pytać: dlaczego, skoro jest to niedopracowane wydawnictwo, wydaję takie coś, do cholery?! Odpowiedź jest prosta: chcę pewne rzeczy pozostawić za sobą i w spokoju pracować nad nowymi. Nie mam też niestety już do końca dostępu do projektów z tymi nagraniami, więc nie jestem w stanie ich poprawić.
Oddaję ten materiał taki jaki jest – pomixowany, ale nie zmasterowany. Stąd, jak zapewne niektórzy wyłapią, są słyszalne spore różnice w głośnościach między poszczególnymi numerami.

PS
Prawdopodobnie powinno się znaleźć coś jeszcze, ale nie pamiętam już co...

credits

released December 25, 2015

produced and mixed by Graf Cratedigger

tags

license

all rights reserved

about

Graf Cratedigger Poland

Graf Cratedigger is producer from Poland inspired by golden rap era and many soul-jazz-funk artists.

Full bio @ grafcratedigger.blogspot.com/p/about-graf-cratedigger.html

grafelabs @ gmail . com
... more

contact / help

Contact Graf Cratedigger

Streaming and
Download help

Redeem code